تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGC412

اگر به دنبال تلفن بی‌سیم دوگوشی با مشخصات پایه هستید که علاوه بر قیمت مقرون‌به‌صرفه، زیبا و خوش‌ساخت

اگر به دنبال تلفن بی‌سیم دوگوشی با مشخصات پایه هستید که علاوه بر قیمت مقرون‌به‌صرفه، زیبا و خوش‌ساخت باشد، مدل KX-TGC412 از شرکت پاناسونیک محصول ایدئالی برایتان است. این دستگاه از یک خط تلفن پشتیبانی می‌کند و با سیستم DECT روی فرکانس ۱٫۹ گیگاهرتز فعالیت می‌کند تا با دیگر دستگاه‌های مجهز به اتصال بی‌سیم تداخل نداشته باشد و از سوی دیگر کیفیت صدای بی‌نظیری را ارائه کند. تلفن بی‌سیم KX-TGC412 از قابلیت مسدود کردن شماره بهره می‌برد. این مدل با قطعی برق از کار نمی‌افتد و مکالمه‌ی بین دوگوشی بی‌سیم امکان‌پذیر است. این مدل برخلاف تلفن بی‌سیم KX-TGC422 فاقد منشی تلفنی است.

طراحی و ساخت

تلفن بی‌سیم پاناسونیک مدل KX-TGC412 دوگوشی بی‌سیم در ابعاد ۳۲ × ۴۸ × ۱۶۵ میلی‌متر دارد و به‌خوبی در دست قرار می‌گیرد. این مدل با وزن ۱۳۰ گرمی، در مکالمات طولانی‌مدت کاربر را خسته نمی‌کند. پایه‌ی اصلی این محصول ابعاد ۸۷ × ۱۰۶ × ۶۳ میلی‌متری دارد؛ این دستگاه تلفن فضای زیادی را اشغال نمی‌کند و برای محیط‌های کاری کوچک بسیار مناسب است. تلفن بی‌سیم KX-TGC412 بدنه‌ای از جنس پلاستیک باکیفیت دارد و ظرافت خاصی در ساخت آن بکار رفته است.

این مدل برخلاف اکثر محصولات شرکت پاناسونیک ظریف است و باید در نگه‌داری آن توجه بیشتری به خرج داد. صفحه‌کلید تلفن بی‌سیم KX-TGC412 فاقد نور پس‌زمینه است اما از سوی دیگر حتی با اشاره انگشت عمل می‌کنند. کلیدها بافاصله‌ی مناسبی از هم قرارگرفته‌اند که شماره‌گیری آسان و بدون اشتباهی را رقم می‌زند. گوشی‌های این مدل نمایشگرهای ۱٫۶ اینچی دارند که شماره‌ها را بزرگ و خوانا نمایش می‌دهند. تلفن بی‌سیم KX-TGC412 می‌تواند بدون پایه، راست بایستد؛ این ویژگی در استفاده از اسپیکر برای مکالمه کاربردی خواهد بود.

قابلیت‌ها

شرکت پاناسونیک تلفن KX-TGC412 را با دوگوشی بی‌سیم معرفی کرده است. این محصول از یک خط تلفن پشتیبانی می‌کند. تلفن بی‌سیم KX-TGC412  فرکانس کاری ۱٫۹ گیگاهرتز دارد و از س