نقد و بررسی تلفن بی سیم آلکاتل مدل Origin

مشخصات فنیتلفن بی سیم آلکاتل مدل Origin مشخصات فیزیکی ابعاد پایه۱۹۷ × ۱۱۰ × ۱۲۰ میلی‌متر مشخصات فنی

مشخصات فنیتلفن بی سیم آلکاتل مدل Origin
مشخصات فیزیکی

ابعاد پایه۱۹۷ × ۱۱۰ × ۱۲۰ میلی‌متر
مشخصات فنی

تعداد خطوط۱
دفترچه تلفن
توضیحات دفترچه تلفنقابلیت ذخیره ۵۰ شماره مخاطب
نمایشگر
قابلیت کنفرانس
قابلیت انتقال تماس
اسپیکر
نور پس زمینه صفحه کلید
Caller ID
دسترسی سریع به شماره
مشخصات بی سیم

تعداد گوشی های بی سیمیک عدد
فرکانس۲٫۴ گیگاهرتز
بردداخلی حداکثر ۵۰ متر و خارجی حداکثر ۳۰۰ متر
نوع باتری۲xAAA
شارژدهی مکالمه۱۰ ساعت
شارژدهی در حالت آماده‌به‌کار۱۰۰ ساعت

سایر مشخصات

امکانات و قابلیت هاقابلیت انتخاب ۵ زنگ مختلف، دارای ۴ زبان مختلف، قابلیت افزایش صدا تا ۵ درجه، نشان دهنده باتری، دارای نشانگر بر روی بدنه گوشی، نشان دهنده آخرین تماس با تاریخ و زمان، نمایش ۲۰ شماره آخر تماس، نمایش مدت زمان مکالمه، قابلیت اتصال تا ۵ گوشی به دستگاه
تلفن «Origin» ساخت شرکت فرانسوی «Alcatel» در ابعاد ۱۲۰ × ۱۱۰ × ۱۹۷ میلی‌متر برای بیس اصلی و۴۷ × ۳۱ × ۲۰۵ میلی‌متر برای گوشی بی‌سیم عرضه می‌شود. برد رادیویی داخلی این تلفن برابر با ۵۰ متر و برد خارجی آن ۳۰۰ متر است. ۲ باتری نیم‌قلمی AAA 10 ساعت مکالمه و ۱۰۰ ساعت حالت آماده به کار را پشتیباتی می‌کنند. تا ۵ تلفن را می‌توانید با بیس اصلی این گوشی «Pair» کنید که این گوشی‌ها می‌توانند باهم تماس داخلی «Intercom» داشته باشند. همچنین می‌توانید با دو گوشی کنفرانسی سه نفره با مخاطبی خارجی داشته باشید. صفحه نمایش تک‌خطی گوشی با نور پس‌زمینه‌ی خود می‌تواند ۱۴ عدد را نشان دهد و درحالت «Standby» ساعت بر روی صفحه نمایش نشان داده می‌شود. صدای گوشی و بلندی صدای زنگ گوشی در ۵ سطح قابل تنظیم هستند. همچنین می‌توانید برای تماس‌های داخلی و خارجی زنگ‌های متفاوتی را تعریف نمایید. دفترچه تلفن گوشی می‌تواند تا ۵۰ شماره ذخیره کند. تا ۱۰ شماره‌ی آخر از تماس‌های خروجی را می‌توانید با قابلیت «Redial» به صورت مجدد شماره‌گیری نمایید. در صورت تمایل می‌توانید گوشی بی‌سیم را خاموش کنید و یا صفحه کلید آن را قفل کنید. همچنین گوشی بی‌سیم دارای هشدار دور شدن از بیس اصلی و یا اتمام باتری است. گوشی بی‌سیم دارای قابلیت «Hands-free» است.
امروز وسائل ارتباطی تأثیر بسیار زیادی در کارایی مردم داشته و کمپانی‌های بزرگی با یکدیگر در حال رقابت هستند. یکی از این ‏وسائل که در امور روزمره مردم بسیار موثر است تلفن است. تلفن‌ها امروزه در همه جا و در هر محلی یافت می‌شود. با پیشرفت ‏تکنولوژی، امکانات تلفن‌ها هم بسیار زیاد شده و روز به روز بهتر می‌شوند. شرکت‌های زیادی با یکدیگر بر سر این تکنولوژی و ‏محصولات در حال رقابت هستند که یکی از آن‌ها آلکاتل است.
نقاط قوت

دارای Black List برای رد تماس شماره های خاص
نقاط ضعف

نداشتن منشی تلفنی

      business brochure design with colorful hexagonal shapes

ثبت دیدگاه

17 − 13 =